JUNIJ - Giugnio

 

30. 6.  KOPER/ Capodistria

 

19.00 Mestna plaža: ulični nastop mednarodne skupine FEKETESERETLEK (ČEŠKA- Slovaška - Rusija - Slovenija)

20.00 Ukmarjev trg: Alex Barti, Danska: Mr. Barti, lutke

21.00 Nastop teatraličnega benda FEKETESERETLEK www.feketeseretlek.cz

www.youtube.com/watch?t=62&v=etDPy0C-uHg

Skupina Fekete Seretlek jemlje, spreminja in spaja glasbene motive celotnega sveta, kar je podlaga za njihovo lastno, avtorsko glasbo. Ob tem pa občinstvo animira in aktivira z interaktivnimi kabaretnimi  vložki. Skupino sestavlja šest glasbenikov igralcev, diplomantov umetniške akademije DAMU Praga.

Teatralični bend Fekete Seretlek so mladi glasbeniki ustanovili leta 2004 in od takrat nastopajo na različnih glasbenih in gledaliških festivalih po Italiji, Sloveniji, na Slovaškem in Češkem. Na festivalu Barve Ostrave so v tekmovalnem programu Mladi talenti osvojili drugo mesto. Izdali so dve zgoščenki: Fekete Seretlek (2008) in Damaged (2013).

Koncert je skupni dogodek Primorskega poletnega festivala in festivala PUF (od leta 1996 do 2003 del Primorskega poletnega festivala.

 

JULIJ -  Luglio

 

1. teden

Lutkovna karavana / Carovana dei burattini

 

1. 7. LABOR, 19.00

Teatro Matita: Pavliha revival – lutke / burattini;  Etno HisteRia džem KonceRTrat - koncert/ concerto

www.gledalisce-koper.si/index.php?page=predstava_single&item=85&id=2954

 

2. 7. LOPAR, Hiša od Bardinca, 19.00  

Teatro Matita: Pozor LOS! / Attenzione, Alce!  - lutke / burattini; Etno HisteRia džem KonceRTrat - koncert/ concerto

www.youtube.com/watch?v=qxTIf2PX_eI

 

3. 7. GRAČIŠČE, 19.00  

Teatro Matita: Male nočne zgodbe/ Piccole storie notturne – lutke/ burattini;  Etno HisteRia džem KonceRTrat - koncert/ concerto

www.youtube.com/watch?v=JOTe1mROV5o

 

 

2. teden

8. 7.  KOPER/ Capodistria, Ukmarjev trg/ Piazza Ukmar, 19.30

Sasa Guadalupe (Argentina): klovnesa & lutke / clawn & burattini

 

8. 7.  PORTOROŽ/ Portorose, Trg prekomorskih brigad, 20.00 

Alex Barti (Danska/ Danemarka): Mr. Barti, marionete/ marionette

www.youtube.com/watch?v=qF9JQQgmme8

 

9. 7.  KOPER / Capodistria, Hlavatijev park/ Parco Hlavaty, 10.30

Sasa Guadalupe (Argentina): klovnesa & lutke / clawn & burattini, 2+

 

9. 7. IZOLA/ Isola Park/ Parco P. Coppo, 19.30

Sasa Guadalupe (Argentina): klovnesa & lutke / clawn & burattini, 2+

 

10.7. KOPER/ Capodistria, Park /Parco Hlavaty, 19.30

Lutkarnica Koper: O grdinici, ki je šla na lov

 

3. teden

15. 7.  KOPER/ Capodistria  Park / Parco Hlavaty, 10.30

LG ZAPIK (Si): Zgodbe na gumbe -  lutke/ burattini  2+

www.lutke-zapik.si

 

15. 7.  KOPER/ Capodistria, Park/ Parco Hlavaty, 19.30

LG ZAPIK: Rdeča Kapica / Capucceto Ross – lutke/ burattini  2+

 

15 . 7.  PORTOROŽ/ Portorose Trg prekomorskih brigad, 20.00

Claudio & Consuelo (It): Fiabirilli -  ulično gledališče / teatro di strada 3+

www.claudioeconsuelo.it

 

16. 7. IZOLA/ Isola, Park/ Parco P. Coppo, 19.30

Claudio & Consuelo (It): Fiabirilli -  ulično  gledališče /teatro di strada 3+

www.claudioeconsuelo.it

 

17. 7.  KOPER/ Capodistria Ukmarjev trg/ Piazza Ukmar, 19.30

Claudio & Consuelo (It): Fiabirilli -  ulično gledališče /teatro di strada, 3+

 

 

4. teden

22. 7.  KOPER/ Capodistria, Ukmarjev trg/ Piazza Ukmar, 19.30

Teater CIZAMO (Si): Klovn Zupi / clawn, 2+

http://teatercizamo.wix.com/cizamo

 

22. 7.  PORTOROŽ/ Portorose, Trg prekomorskih brigad, 20.00

PELELE (Fr): Cirkus / Circo- marionete /marionette

http://www.pelele.fr/

 

23. 7.  KOPER / Capodistria, Park/ Parco Hlavaty, 10.30

Teatro Matita (Matija Solce): Pozor, LOS! /Attenzione, alce!

https://www.youtube.com/watch?v=kwPoKYduQr4

 

23. 7. IZOLA/ Isola, Park /Parco P. Coppo, 19.30

PELELE (Fr): Marionetni cirkus / Circo

http://www.pelele.fr/

 

24. 7.  KOPER/ Capodistria, Ukmarjev trg/ Piazza Ukmar, 19.30

PELELE (Fr): Marionetni cirkus / Circo

http://www.pelele.fr/

 

5. teden

29. 7.  KOPER/ Capodistria, Ukmarjev trg, 19.30

Lutkarnica Koper, Čarobni piskrček - lutke /burattini 2+

 

29. 7.  PORTOROŽ/ Portorose, Trg prekomorskih brigad, 20.00

Theaker von Ziarno (Australia): Arty Ms -  predstava na trapezu/ trapez show

 

30. 7.  KOPER / Capodistria, Park/ Parco Hlavaty, 10.30

Slikovedke: Ovčka Olga; Kamišibai – japonsko pripovedno gledališče / cantastorie

 

30. 7. IZOLA/ Isola, Park P. Coppo, 19.30

Slikovedke: 19.30 O treh zajčkih; Kamišibai – japonsko pripovedno gledališče / cantastorie

 

31. 7.  KOPER/ Capodistria, Trg Carpaccio - Taverna,  20.00

Theaker von Ziarno (Australia): Arty Ms -  predstava na trapezu/ trapez show

Etno HisteRia džem KonceRTrat – FARONIKA (Slo) & gosti; koncert/ concerto

 

 

AVGUST - Agosto

 

6. teden PUF festivala: 12. -  14.8.

 

5. 8.  PORTOROŽ/ Portorose, Trg prekomorskih brigad, 20.00

Teater PIKI (Slovaška /Slovachia): Kravljica – lutke /burattini 2+

http://www.piki.sk/

 

6. 8.KOPER / Capodistria, Park/ Parco Hlavaty, 10.30

LG Bobek: O debeli repi - lutke /burattini

http://www.frufru.si/index.php/sl/team/4

 

6. 8. IZOLA/ Isola, Park/ Parco P. Coppo, 19.00

Teater PIKI (Slovaška /Slovachia): Kravljica – lutke /burattini 2+

http://www.piki.sk/

 

7. 8.  KOPER/ Capodistria, Park Hlavaty - pri tržnici, 19.30

Teater PIKI (Slovaška /Slovachia): Kravljica – lutke /burattini 2+

http://www.piki.sk/

 

7. teden PUF festivala: 12. -  14.8.

 

12. 8.  KOPER / Capodistria, Park/Parco Hlavaty, 10.30

Gospodična Bazilika: Zlati ključek

http://www.bazilika.com/

 

12. 8.  KOPER/ Capodistria, Ukmarjev trg/ Piazza Ukmar, 19.00

Rozinteater- Andrej Rozman Roza: Tri pravljice/ Tre storie -pripovedno gledališče/ Cantastorie

http://www.roza.si/urgenca/za-otroke/tri-pravljice/

 

12. 8.  LUCIJA, Park Sonce, 20.00

Gospodična Bazilika (Slo): Zlati ključek – lutke/ buratini 2+

http://www.bazilika.com/

 

13. 8. IZOLA/ Isola, Park/ Parco P. Coppo, 19.30

Sam Sebastjan: One man magic cabaret,

http://www.carodej.org/

 

14. 8.  KOPER/ Capodistria, Ukmarjev trg, 19.30

Sam Sebastjan: One man magic cabaret, 3+

http://www.carodej.org/

 

 

8. teden PUF festivala: 19. -  22.8.

 

19. 8.  PORTOROŽ/ Portorose, Trg prekomorskih brigad, 20.00

Teater KVELB (Češka- R Ceca): Kašparek  – lutke /burattini

www.kvelb.com

 

20. 8.  KOPER / Capodistria, Park/ Parco Hlavaty, 10.30

Lutkarnica Koper: O grdinici, ki je šla na lov – lutke /burattini 2+

 

20. 8. IZOLA/ Isola, Park/ Parco P. Coppo, 19.00

Teater KVELB (Češka- R Ceca): Kašparek

www.kvelb.com

 

21. 8.  KOPER/ Capodistria, Ukmarjev trg/ Piazza Ukmar, 19.00

Teater KVELB (Češka- R Ceca): Kašparek lutke /burattini, 4+

www.kvelb.com

 

22. 8. GRAČIŠČE, 19.00 – 00.00: PUF na mini HistEria festivalu

Teater Kvelb,  Teatro Matita, Etno Histria, Etno HisteRia džem KoncERTrat...

 

9. teden PUF festivala: 12. -  14.8.

26. 8.  KOPER/ Capodistria Ukmarjev trg/ Piazza Ukmar, 16.30 – 20.00  

Guixotde8, Španija: Igrala  - Giochi

Teater Cizamo: Napoleon – ulično gledališče /Teatro di strada, 7+

 

26. 8.  LUCIJA, Park Sonce, 19.00

Lutkarnica Koper: O Grdinici, ki je šla na lov /Della Grdinica – Lutke /burattini 2+

 

27. 8. IZOLA/ Isola, Park/ Parco P. Coppo, 19.00

Lutkarnica Koper: O Grdinici, ki je šla na lov /Della Grdinica – lutke/ burattini 2+

 

27. – 30. 8. : PUF na Festivalu Plavajoči grad – Floatingcastle festival

Grad Snežnik, Loška dolina 

www.floatingcastlefestival.com

© 2023 by My site name. Proudly created with Wix.com

  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
  • RSS Classic